ADS

دانلود The Secret Society v1.33.3300 – جامعه اسرار آمیز اندروید

  • بازی ماجراجویی جذاب در سبک حل معما
  • خنثی کردن نیروهای جادویی و حل معماهای پیچیده
  • دارای بیش از 2780 مورد برای جست و جو
  • دارای مینی گیم های متنوع
  • گرافیک عالی همراه با صحنه سازی های زیبا و کلاسیک
Android App

بازی اندروید جذاب و مهیج The Secret Society یک بازی ماجراجویی در سبک حل معما میباشد.دراین بازی اندرویدی به یک جامعه ی اسرار آمیز بپیوندید و در دنیایی پر از جاده به جست و جو بپردازید.در این دنیای اسرار آمیز افرادی وجود دارند که با توانایی های خاص خود قادرند دنیا را با سحر و جادو پیش ببرند . ریچارد و الیت عضوی از این جامعه هستند که به طور ناگهانی گم شده اند و شما باید آنها را پیدا کنید و کم کم متوجه میشوید که شما هم با همین نیروهای جادویی محافظت شده اید.ریچارد را پیدا کنید و اورا در مکانی امن قرار دهید و اشیای مقدس را محافظت کنید و نیروهای جادویی که تهدیدی برای این دنیای جادویی که پر از معما و اشیای گم شده است را خنثی کنید.

در بازی اندروید جذاب و مهیج The Secret Society بیش از ۲۷۸۰ مورد برای جست و جو وجود دارد که میتواند ماه ها سرگرمتان کند و در ۳۷ لوکیشن مختلف و هیجان قرار میگیرید و با کاراکترهای مختلفی روبرو میشود.در این بازی اندرویدی بیش از ۴۲۵ اشیای پنهان وجود دارد که باید آنها را پیدا کنید این بازی اندرویدی دارای تعدا زیادی معماهای هوشمندانه به صورت مینی گیم است که با اسرار مختلف بسیار پیچیده به نظر میآیند.همچنین دارای تعداد زیادی مینی گیم های متفاوت است که میتواند تنوع خوبی برای بازی به حساب آید.گرافیک عالی این بازی اندروید همراه با صحنه سازی های زیبا و کلاسیک نظر کاربران را به خود جلب خواهد کرد

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید The Secret Society :

– بازی ماجراجویی جذاب در سبک حل معما

– خنثی کردن نیروهای جادویی و حل معماهای پیچیده

– دارای بیش از ۲۷۸۰ مورد برای جست و جو

– دارای ۳۷ لوکیشن مختلف و هیجان قرار

– دارای کاراکترهای مختلف

– دارای ۴۲۵ اشیای پنهان

– دارای مینی گیم های متنوع

– گرافیک عالی همراه با صحنه سازی های زیبا و کلاسیک

 

بازی اندروید The Secret Society در گوگل پلی امتیاز ۴٫۳ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و ۱۰ میلیون کاربر در گوگل پلی آنرا دانلود کرده اند و توانسته نظر علاقمندان به بازی های معمایی را جلب کند.توجه داشته باشید که برای اجرای این بازی اندرویدی احتیاج به اتصال به اینترنت ندارید و بازی به صورت آفلاین قابل اجرا است.

تغییرات آخرین نسخه

This long-awaited update brings new secrets and adventures! Find all the pieces of a torn photograph and unearth details about the mysterious disappearance of Richard’s “best fellow”!
NEW HIDDEN OBJECT SCENE – Explore the picturesque Tea Corner and reveal its mystery.
"THE LEGEND RETURNS" EVENT – Solve 30 challenging new quests, piece together five new collections and get charming Avatars, the useful Sage's Talisman, a special Dragon's Amulet, an Antique Jewelry Box and other prizes and bonuses.

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه