ADS

دانلود Local Warfare:LAN/Online FPS vBeta8.1f1 – بازی جنگ محلی اندروید

  • بازی جنگی در سبک اکشن
  • دارای مرحله های مختلف
  • گرافیک عالی و خیره کننده
  • نشانه گیری دقیق اسلحه برای پیروزی
  • امکان بازی به صورت آنلاین و مولتی پلیر
Android App

بازی اندروید Local Warfare:LAN/Online FPS یک بازی جنگی در سبک اکشن میاشد که با گرافیک عالی و خیره کننده تجربه واقعی از حضور در میدان جنگ را به شما میدهد.در این بازی اندرویدی باید دقت و تمرکز خود را بالا ببرید هر اشتباهی منجر به مرگ شما خواهد شد.اسلحه را در جایگاه درستش بگذارید و دقیق نشانه گیری کنید تا پیروز میدان باشید و دشمن را از بین ببرید.در این بازی اندرویدی میتوانید اسلحه ها و تجهیزات خود را شخصی سازی کنید و تنظیمات آنها را کنترل کنید.همچنین میتوانید در این بازی اندروید کلیدهای کنترل بازی را به سلیقه خودتان تنظیم نمایید.این بازی اندرویدی به سرعت پیش میرود و ممکن است شما مانند رقیبانتان به سرعت کشته شوید.

بازی اندروید Local Warfare:LAN/Online FPS را میتوانید به صورت آنلاین با سایر بازیکنان دنیا انجام دهید و به صورت مولتی پلیر با آنها مبارزه کنید و دوستانتان را به رقابت دعوت کنید.با بازی آنلاین و پیروزی در مبارزات با دیگر بازیکنان میتوانید قفل اسلحه های جدید را باز کنید و از آنها استفاده کنید.این بازی اندرویدی یک بازی مرحله ای است و با پیروزی در هر مرحله به مرحله بعدی خواهید رفت.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Local Warfare:LAN/Online FPS  :

– بازی جنگی در سبک اکشن

– دارای مرحله های مختلف

– گرافیک عالی و خیره کننده

– نشانه گیری دقیق اسلحه برای پیروزی

– دارای چندین نوع اسلحه

– امکان بازی به صورت آنلاین و مولتی پلیر

 

بازی اندروید Local Warfare:LAN/Online FPS در گوگل پلی امتیاز ۴٫۱ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و ۵۰۰ هزار کاربر در گوگل پلی آنرا دانلود کرده اند.

 

توجه داشته باشید که:

برای اجرای این بازی اندرویدی  و شرکت در بازی های مولتی پلیر به اتصال اینترنت از طریق شبکه های wifi نیاز دارید و بازی به صورت آنلاین قابل اجرا است.

تغییرات آخرین نسخه

- Backend Changed
- Fixed some fatal bugs.
- New map "Smuggling Ship" for Deathmatch and Team Death Match
- Upgraded BOT AI for Offline Mode
***We have changed our backend in this update. If you are an old user, please register a new account and click the "import profile" button on the left-up to transfer your data.***
If you have any problem, please email us.

آموزش نصب

- فایل اصلی بازی با فرمت apk را دانلود و نصب کنید.
- گیم دیتا را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید. سپس پوشه com.BUProduct.LocalWarfarePortable را در مسیر Android/obb قرار دهید.
- بازی را اجرا کنید.

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه