ADS ADS

دانلود Futurama: Game of Drones v1.12.0 – بازی فیوچراما اندروید

  • بازی سرگرم کننده در سبک معما و حل پازل
  • قرار دادن اشیای هم رنگ کنار هم
  • دارای کاراکترها و شخصیت های مختلف
  • گرافیک با کیفیت بالا با صحنه سازی در کهکشان
  • دارای گیم پلی آسان و قابل درک
Android App

بازی اندروید Futurama: Game of Drones یک بازی سرگرم کننده در سبک معما و حل پازل است.در این بازی اندرویدی پروفسور فارنس هواپیماهای بدون سرنشین ساخته که به سیاره سرگرم کننده ی Ecstasia منتقل شوند.این هواپیماهای بدون سرنشین نیاز به مراقبت شدید با دقت زیاد دارند.دقت کنید این هواپیماها در دسته های ۴تایی مرتب شده باشند! در این بازی اندرویدی باید اشیای هم رنگ را کنار هم قرار دهید تا بتوانید امتیاز کسب کنید و به مراحل بعدی بروید.در بازی اندروید Futurama: Game of Drones با کاراکترها و شخصیت های مختلفی روبرو میشوید و داستان های متفاوتی برای رسیدن به صحنه ی بازی پیش رو خواهید داشت که به جذابیت بازی می افزاید.این بازی اندرویدی جدید دارای گرافیک با کیفیت بالا میباشد که با صحنه سازی در فضا و کهکشان یک بازی معمولی را به خوبی توانسته ارتقا بدهد تا نظر کاربران را جلب نماید.این بازی اندرویدی دارای گیم پلی آسان و قابل درک میباشد که هر کاربری در هنگام بازی به راحتی از پس آن برمی آید.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Futurama: Game of Drones :

– بازی سرگرم کننده در سبک معما و حل پازل

– قرار دادن اشیای هم رنگ کنار هم

– دارای  کاراکترها و شخصیت های مختلف

– گرافیک با کیفیت بالا با صحنه سازی در کهکشان

– دارای گیم پلی آسان و قابل درک

 

بازی اندروید Futurama: Game of Drones در گوگل پلی امتیاز ۴٫۴ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و ۵ میلیون کاربر در گوگل پلی آنرا دانلود کرده اند.توجه داشته باشید که برای اجرای این بازی اندرویدی احتیاج به اتصال به اینترنت ندارید و بازی به صورت آفلاین قابل اجرا است.

تغییرات آخرین نسخه

FIXATRON 5000 – We fixed a ton of bugs with something we thought was bug spray. We killed the bugs, but now we’re all green and radioactive. A little help?
SUPERFANS – You guys give us a real smile with your reviews and ratings. Keep ‘em coming, and set your inner Futurama nerd free!

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه