ADS

دانلود Almightree: The Last Dreamer v1.10 – بازی آخرین رویا پرداز اندروید

  • سقوط زمین و به هم خوردن نظم جهان
  • پیدا کردن درخت افسانه ای برای بازسازی جهان
  • حل بیش از 100 پازل مختلف در جست و جوی درخت
  • امکان تنظیم سطح سختی بازی
  • دارای فضاسازی های سه بعدی در لوکیشنهای گوناگون
Android App

بازی اندروید Almightree: The Last Dreamer یک بازی جذاب در سبک ماجراجویی و حل پازل میباشد که در مارکت گوگل پلی با قیمت ۱٫۹۹ دلار منتشر شده است و هم اکنون میتوانید این بازی ماجراجویی را به طور کاملا رایگان از رسانه جوان موبایل دریافت نمایید.در این بازی اندرویدی در یک روز آفتابی ناگهان زمین سقوط کرد و همه ساختمانها خراب شدند و نظم جهان از بین رفت و هر چیزی که دوستش داشتید را از دست دادید.تنها امید نجات از این وضع آشفته درخت قدرتمند و بذرهایش است.افسانه ای قدیمی بر این باور است که این درخت قدرتمند میتواند دوباره نظم را به جهان بازگرداند.

در بازی اندروید Almightree: The Last Dreamer در ماجراجویی های مختلف سعی کنید این درخت را پیدا کنید اما مراقب خطرات در راه باشیدپازلهای مختلف را حل کنید و با پیدا کردن بذر درخت قدرتمند و کاشت آن،نظم را به جهان بازگردانید.بیش از ۱۰۰ پازل مختلف را در ۲۰ مرحله ی مختلف حل کنید و در فضای سه بعدی سعی کنید با ۴۰ چالش مختلف کنار بیایید و با کاراکتر قهرمان در دنیایی پر از راز و رمز قدم بگذارید.بیش از ۱۰ راز مختلف از کاراکتر قهرمان را آشکار کنید و قفل آنها را باز کنید.در این بازی اندرویدی میتوانید همگام با یادگیری بازی و تسلط به آن سطح پازلها را از آسان تا سخت تغییر دهید و خود را به چالش بکشید.گرافیک این بازی اندرویدی با کیفیت عالی میباشد و فضاسازی های متنوع و سه بعدی در لوکیشنهای گوناگون تجربه ای جالب از بازی های ماجراجویی به شما میدهد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Almightree: The Last Dreamer :

-بازی جذاب در سبک ماجراجویی و حل پازل

-سقوط زمین و به هم خوردن نظم جهان

-پیدا کردن درخت افسانه ای برای بازسازی جهان

-حل بیش از ۱۰۰ پازل مختلف در جست و جوی درخت

-جل پازلها در  ۲۰ مرحله ی مختلف

-شرکت در ۴۰ چالش

-باز کردن قفل ویژگیهای کاراکتر قهرمان

-امکان تنظیم سطح سختی بازی

-دارای فضاسازی های سه بعدی در لوکیشنهای گوناگون

 

بازی اندروید Almightree: The Last Dreamer در گوگل پلی امتیاز ۴٫۳ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و بیش از ۱۰ هزار کاربر در گوگل پلی این بازی ماجراجویی را دانلود کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

WHAT'S NEW
- Added localization for 11 languages: German, Dutch, French, Italian, Spanish, Brazilian-Portuguese, Russian, Japanese, Korean, Simplified Chinese, and Traditional Chinese.
- Added various behind the scene changes.

آموزش نصب

- فایل اصلی بازی با فرمت apk را دانلود و نصب کنید.
- گیم دیتا را دانلود و از حالت فشرده خارج کنید. سپس پوشه com.crescentmoongames.almightree را در مسیر Android/obb قرار دهید.
- بازی را اجرا کنید.

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه