<
ADS

دانلود Plants vs. Zombies™ Heroes v1.30.5 – بازی گیاهان در برابر قهرمانان زامبی اندروید

  • بازی اکشن فانتزی جذاب از کمپانی ELECTRONIC ARTS
  • ساخت تیم قدرتمند با قهرمانان مختلف
  • انتخاب قهرمانان از بین 20 شخصیت از گیاهان و زامبیها
  • طراحی استراتژی های متنوع برای پیروزی در مبارزات
  • مبارزه با بازیکنان دیگر در نبردهای مولتی پلیر
Android App

ویژه : معرفی بازی اندروید Plants vs. Zombies™ Heroes  در رسانه جوان موبایل

پیشنهاد ویژه به دوست داران بازی های اکشن فانتزی

بازی اندروید Plants vs. Zombies™ Heroes یک بازی اکشن و جنگی فانتزی جذاب ارائه ای از کمپانی معروف و بازی ساز ELECTRONIC ARTS میباشد که هم اکنون از طریق رسانه جوان موبایل در اختیار علاقمندان به بازی های اکشن فانتزی قرار گرفته است.در این بازی اندرویدی قهرمانان مختلف را با قدرت های جادویی و فوق العاده به دست آورید و تیم قدرتمند خود را بسازید.در مراحل مختلف کاراکترهای جدید را کشف کنید و در برابر دشمنان متنوع با قدرت ظاهر شوید.تیم خود را از بین ۲۰ شخصیت مختلف از گیاهان و زامبیها انتخالب کنید و با قدرت جادویی که هر کدام از قهرمانان دارند تیم خود را به سمت پیروزی در مبارزات مختلف پیش ببرید.

در بازی اندروید Plants vs. Zombies™ Heroes با استفاده ترکیبی از قهرمانان در تیم،از مهارتهای مختلف آنها استفاده کنید و استراتژی های متنوع طراحی کنید و تیم های رقیب را درمبارزات شکست دهید.ازطریق تیم ساز اتوماتیک میتوانید تیم خود را سریع تر بسازید و استراتژیهای جدیدی را تجربه کنید و شخصیت های جدید را به تیم اضافه کنید.در جهان سفر کنید و با دشمنان گیاهی مختلف روبرو شوید و در چالش های مختلف شرکت کنید.با قدرتها و مهارتهای ویژه با دشمنان بزرگ روبرو شوید و با شکست دادن آنها جوایز افسانه ای به دست آورید.

در بازی اندروید Plants vs. Zombies™ Heroes میتوانید در برابر بازیکنان دیگر به صورت آنلاین در نبردهای مولتی پلیر شرکت کنید و تیم های بازیکنان دیگر را در نبردهای فانتزی شکست دهید در ماموریت های روزانه شرکت کنید و جوایز مختلف به دست آورید.گرافیک این بازی اندرویدی با کیفیت بینظیری ارائه شده است و فضاسازی های متنوع با شخصیت های مختلف یک بازی اکشن فانتزی بینظیر را در اختیارتان قرار میدهد.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های بازی اندروید Plants vs. Zombies™ Heroes :

– بازی اکشن فانتزی جذاب از کمپانی ELECTRONIC ARTS

– ساخت تیم قدرتمند با قهرمانان مختلف

– مجهز بودن قهرمانان به قدرت و مهارتهای جادویی

– انتخاب قهرمانان از بین ۲۰ شخصیت از گیاهان و زامبیها

– رویارویی با دشمنان متنوع از گیاهان

– استفاده ترکیبی از قهرمانان در تیم

– طراحی استراتژی های متنوع برای پیروزی در مبارزات

– به دست آوردن جوایز افسانه با پیروزی بر دشمن بزرگ

– مبارزه با بازیکنان دیگر در نبردهای مولتی پلیر

– شرکت در ماموریت های روزانه

– دارای فضاسازی های متنوع با شخصیت های مختلف

 

بازی اندروید Plants vs. Zombies™ Heroes  در گوگل پلی امتیاز ۴٫۳ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و بیش از یک میلیون کاربر در گوگل پلی این بازی اکشن فانتزی جذاب را دانلود کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

Hey, Heroes! As part of this update, we’ve made many balance changes to help your plant and zombie strategies stay strong. We’ve also added more Daily Challenges, Random Battles, and all-new Surprise Battles with crazy setups! Check out the News tab in-game to find out more and see which cards have been balanced. Thanks for playing.

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه