ADS

دانلود Powerful System Monitor v6.3.0 – نرم افزار پایش سیستم قدرتمند اندروید

  • بالا بردن سرعت سیستم عامل اندروید
  • آنالیز دمای cpu های چند هسته ای
  • پاک کردن فایلهای cache، پوشه های خالی، فایل apk و...
  • امکان ارزیابی وضعیت باتری
  • آزاد کردن فضای رم اشغال شده توسط اپلیکیشنها
Android App

ویژه : معرفی نرم افزار اندروید Powerful System Monitor در رسانه جوان موبایل

با قیمت ۲ دلار در مارکت گوگل پلی

نرم افزار اندروید Powerful System Monitor یک نرم افزار قدرتمند و چند کاره برای افزایش سرعت سیستم عامل اندروید میباشد. در صورتی که سرعت سیستم عاملتان کم شده است و نرم افزارها به سختی اجرا میشوند و یا فضای خالی کمی روی کارت حافظه و حافظه داخلی دارید با نصب این نرم افزار اندرویدی میتوانید این مشکلات را حل کنید و سرعت سیستم عامل اندرویدتان را بالا ببرید. با این نرم افزار اندرویدی با یک کلیک میتوانید تمامی اپلیکیشنهایی که در پس زمینه سیستم عامل باز هستند را ببندید و فضای رم اشغال شده توسط آنها را آزاد کنید با این کار هم سرعت سیستم عامل را بالا میبرید و هم از مصرف باتری توسط این اپلیکسنها جلوگیری میکنید و عمر باتری را افزایش خواهید داد.

با نرم افزار اندروید Powerful System Monitor میتوانید دمای cpu را آنالیز کنید و به دمای cpu های چند هسته ای پی ببرید و برای کاهش دمای آن، با یک کلیک تمام اپلیکیشنهایی که در پس زمینه باز هستند را ببندید و دمای cpu را کاهش دهید. بسیاری از اپلیکیشنها با ایجاد فایلهای اضافی با نام cache file فضای زیادی از حافظه را اشغال میکنند با نرم افزار اندروید Powerful System Monitor میتوانید تمامی این فایلهای اضافی را پاک کنید و فضای زیادی از حافظه را خالی کنید و ضمن دسترسی به فضای خالی مورد نیاز خود، باعث افزایش سرعت سیستم عامل هم شوید.

با نرم افزار اندروید Powerful System Monitor میتوانید وضعیت باتری را ارزیابی کنید و از دمای باتری، میزان باتری مصرف شده و میزان باتری باقی مانده و ولتاژ و سلامت باتری اطلاع پیدا کنید همچنین میتوانید بااستفاده از دو حالت LONG LIFE MODE” و یا “CUSTOM SAVE MODE” میزان مصرف باتری را کاهش دهید و عمر باتری را افزایش دهید. با پنجره شناور میتوانید سریعا از وضعیت باتری، cpu و رم اطلاع پیدا کنید.

با ویجت های باتری، cpu و رم میتوانید برای بهینه سازی مصرف آنها سریعا اقدام نمایید همچنین با استفاده از تم های متنوع میتوانید چندین رنگ و ظاهر مختلف برای این نرم افزار اندرویدی انتخاب نمایید.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید Powerful System Monitor :

– نرم افزار چند کاره برای افزایش سرعت سیستم عامل

– بستن اپلیکیشنهایی که در پس زمینه سیستم عامل باز هستند

– آزاد کردن فضای رم اشغال شده توسط اپلیکیشنها

– بالا بردن سرعت سیستم عامل

– آنالیز دمای cpu های چند هسته ای

– پاک کردن فایلهای cache، پوشه های خالی، فایل apk و…

– امکان ارزیابی وضعیت باتری

– نمایش ولتاژ، سلامت، میزان باتری مصرف شده و… از باتری

– کاهش مصرف باتری با دو حالت LONG LIFE MODE” و یا “CUSTOM SAVE MODE”

– دارای پنجره شناور بریا نمایش سریع وضعیت سیستم عامل

– دارای ویجت های باتری، cpu و رم

– دارای تم های متنوع

 

نرم افزار اندروید Powerful System Monitor در گوگل پلی امتیاز ۴٫۶ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و بیش از ۵ هزار کاربر در گوگل پلی این نرم افزار بهینه ساز سیستم عامل اندروید را دانلود کرده اند.

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه