ADS ADS

دانلود Calorie Counter & Diet Tracker v4.67 – نرم افزار پیگیری رژیم غذایی و کالری اندروید

  • محاسبه ی میزان کالری دریافت شده از غذاها در روز
  • محاسبه ی میزان کالری سوزانده شده از فعالیتها
  • ارائه تمرینات ورزشی کالری سوز به همراه ویدیوی آموزشی
  • اسکن بارکد مواد غذایی و دریافت کالری و اطلاعات تغذیه ای
  • دارای جدول تغییرات وزنی و محاسبه BMI
Android App

نرم افزار اندروید Calorie Counter & Diet Tracker یک نرم افزار کاربردی برای افرادی میباشد که میزان مصرف کالری روزانه و تناسب اندامشان برایشان مهم است. با این نرم افزار اندرویدی میتوانید میزان کالری دریافت شده در روز، میزان کالری سوزانده شده در روز و میزان تمرینات ورزشی خود را یادداشت و پیگیری نمایید و روند کاهش وزن خود را مشاهده کنید و به هدف کاهش وزن و تناسب اندام خود دست پیدا کنید.

با این نرم افزار اندرویدی میتوانید به طور روزانه غذاهایی که مصرف میکنید را به نرم افزار وارد نمایید و نرم افزار با پایگاه داده بیش از ۳ میلیون غذا میزان کالری دریافت شده ی شما را محاسبه میکند و به شما اطلاع میدهد. همچنین با وارد کردن ورزشها و فعالیتهای روزانه ی خود به نرم افزار میتوانید میزان کالری سوزانده شده ی خود را به دست آورید و بین کالری دریافتی و سوزانده شده ی خود تعادل به وجود آورید و به وزن ایده آل خود برسید.

نرم افزار اندروید Calorie Counter & Diet Tracker با ارائه تمرینات ورزشی کالری سوز به همراه ویدیویی کوتاه از نحوه درست انجام دادن تمرینها به شما کمک میکند وزن خود را کاهش دهید. با Barcode Scanner میتوانید بارکد مواد غذایی مختلف را اسکن کنید و میزان کالری و اطلاعات مربوط به ارزش تغذیه ای آنرا در نرم افزار به دست آورید. با جدول تغییرات وزنی و محاسبه BMI میتوانید روند تغییرات وزنی خود را پیگیری نمایید.

با این نرم افزار اندرویدی به صدها مقاله در مورد رژیم های غذایی و ورزش دسترسی خواهید داشت همچنین میتوانید با افراد دیگری که از این نرم افزار استفاده میکنند در ارتباط باشید و نظرات و تجربه های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

 

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید Calorie Counter & Diet Tracker :

– محاسبه ی میزان کالری دریافت شده از غذاها در روز

– محاسبه ی میزان کالری سوزانده شده از ورزشها و فعالیتها

– دارای پایگاه داده از میزان کالری بیش از ۳ میلیون غذا

– وارد کردن ورزشها و فعالیتهای روزانه ی برای محاسبه میزان کالری سوزی

–  ارائه تمرینات ورزشی کالری سوز به همراه ویدیوی آموزشی

– اسکن بارکد مواد غذایی و دریافت کالری و اطلاعات ارزش تغذیه ای

– دارای جدول تغییرات وزنی و محاسبه BMI

– دارای صدها مقاله در مورد رژیم های غذایی و ورزش

– ارتباط و تبادل نظر با افراد دیگر در جهان

 

نرم افزار اندروید Calorie Counter & Diet Tracker  در گوگل پلی امتیاز ۴٫۴ از ۵٫۰ را از کاربران کسب نموده است و بیش از ۵ میلیون کاربر در مارکت گوگل پلی این نرم افزار کاربردی برای کاهش وزن را دانلود کرده اند.

تغییرات آخرین نسخه

WHAT'S NEW
Madonna was right: we are living in a material world. Starting with this version, we've brought Material Design to SparkPeople Mobile. Simplified, easier-to-use, and more intuitive, we think you'll love the new layout. Also Premium members can now download all their health and fitness data into a spreadsheet with a few clicks. If you dig data, you'll dig this release!

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 بازی برتر

10 نرم افزار برتر

10 پیشنهاد ویژه