adi

آموزش رفع مشکل اجرای بازی کلش رویال ( گیر کردن روی ۵۰% )

رفع مشکل اجرای بازی کلش رویال

خیلی از دوستان در بخش ” دانلود بازی کلش رویال اندروید ” سوالاتی رو مطرح کردن که در هنگام ورود به بازی دچار مشکل شده اند و بازی به دلایل مختلف براشون لود نمی شود که تصمیم گرفتیم امروز برای اولین بار در یارن چند نکته ساده برای اجرای بدون مشکل و بی دغدغه کلش رویال را به شما عزیزان معرفی کنیم که توصیه می کنیم در ادامه همراه ما باشید..

 

سوالات و مشکلات رایج شما در هنگام ورود به بازی و رفع مشکل اتصال در کلش رویال :

۱- بازی را از جوان موبایل دانلود کردم اما موقع نصب ارور ” خطا در تجزیه ” یا ” نصب نشد ” و پیام های مشابه نمایش داده می شود. چاره چیست ؟

دو دلیل برای این مشکل شما وجود دارد که در ادامه گفته خواهد شد :

– حالت اول که خیلی مرسوم هست این می باشد که شما بازی رو کامل دانلود نکردید و این مشکل زمانی رخ میدهد که شما از “دانلود منیجر” قدرتمندی در گوشیتان استفاده نمی کنید. برای اینکه مطمئن شوید فایل کامل دانلود می شود از ” دانلود منیجر ADM ” استفاده کنید. همچنین اگر الان با این مشکل مواجه هستید بررسی کنید که فایل دانلود شده چند مگابایت است ؟ ( فایل باید حدود ۸۵ مگابایت باشد.

 

– حالت دوم برای رخ دادن این مشکل این می باشد که بازی با پردازنده دستگاهتان سازگار نیست. در این حالت شما نمی توانید کاری کنید و باید منتظر باشید تا اپدیت جدید بازی منتشر شود تا شاید بازی با دستگاه شما نیز سازگار شود.

 

۲- جدیدترین نسخه بازی را از جوان موبایل دانلود کرده ام و بازی نیز بروی دستگاهم نصب شده است اما وقتی می خوایم بازی رو اجرا کنم بازی روی ۵۰ درصد یا ۸۳ درصد گیر می کند و جلوتر نمی رود! چاره چیست ؟

این مشکل تقریبا یکی از رایج ترین موارد و سوالاتی است که شما عزیزان به صورت مداوم در حال پرسش آن در بخش کامنت های جوان موبایل هستید. در ادامه راهکارهای مختلف رفع این مشکل را بیان می کنیم که مطمئنن در صورتیکه همه موارد رو رعایت کنید بازی ۱۰۰% اجرا می شود. اما پیش از این, می خوایم به این سوال جواب بدیم که چرا باید بازی روی ۵۰ % گیر کند.

 

علت گیر کردن بازی برروی ۵۰ یا ۸۳ درصد : بازی کلش رویال در نگاه اول فقط یک فایل نصبی دارد که شما این فایل رو از جوان موبایل دانلود می کنید. اما وقتی می خواهید فایل بازی رو نصب کنید با توجه به مدل گوشی شما یک سری اطلاعات ( دیتا