adi

آموزش ساخت تیم و ورزشگاه و محافظت از اعتبار شما در بازی پوکمون گو

هنگامی‌که به اندازه کافی در بازی پوکمون گو (Pokemon Go) پیشرفت کنید، شما با پرسشی روبه‌رو خواهید شد که بر اساس آن باید یکی از تیم‌های قرمز، آبی و یا زرد را انتخاب کنید. وقتی‌که به تیم ملحق شدید، شما قادر هستید تا یک باشگاه مختص خود را داشته باشید و یک پوکمون را نیز برای محافظت از آن قرار دهید. هر باشگاه دارای یک سطح اعتبار بوده که بر اساس تجربه تیمی که در آن هستید به دست خواهد آمد و شما می‌توانید به باشگاه‌های دشمنانتان حمله کنید.

پس از آنکه تمامی مربیان در باشگاه دشمن باختند، شما به بیرون پرتاب خواهید شد اما این چالش را تا اتمام اعتبار آن باشگاه به‌صورت کامل انجام دهید. پس از این پیروزی شما به رهبری باشگاه درخواهید آمد و یک پوکمون را نیز برای محافظت از آن تعبیه کنید. فقط این نکته را در نظر داشته باشید که تمامی پوکمون‌های جنگنده شما از قدرت بالایی برای جنگیدن برخوردار باشند.

در حال حاضر ما شاهد هیچ دسته‌بندی از نظر سطحی در بین پوکمون‌ها نیستیم و این موجودات از طریق Combat Point یا امتیاز مبارزه با یکدیگر متفاوت هستند. امتیاز مبارزه می‌تواند قدرت یک پوکمون را افزایش دهد که از طریق خوردن Candy (آب‌نبات) و Stardust (استارداست) به دست آید. توجه داشته باشید که آب‌نبات مخصوص خانواده مشخصی از پوکمون‌ها است بنابراین نمی‌توانید از آن برای هر پوکمون استفاده کنید. اما برخلاف آن، استارداکست‌ها یونیورسال هستند و می‌توانند قدرت هر نوع پوکمونی را افزایش دهند.

ارسال شده توسط

JavanMobile

JavanMobile

ارتباط با من

آموزشهای مرتبط

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

نظرتان را برای ما بنویسید. برای نوشتن دیدگاه اینجا را کلیک کنید

 1. سلام چه اتفاقی افتاده! جدول امتیازات حذف شده! امکان وارد شدن به سایت وجود نداره! هنوز اپلیکیشن جوان موبایل منتشر نشده! واقعا چه خبره اینجا! من (sina sarboland) هستم.

  3+
  • JavanMobile

   سلام

   در حال تکمیل برنامه نویسی پروژه مارکت هستیم و پنل کاربری جدید در این بخش به زودی در دسترس خواهد بود

   منتظر مارکت جوان موبایل باشید

   10+
 2. اصلا دارد بازی نمیشه

  5+
 3. سلام میشه کمکم کنید دو بار دارم کستلم اپ میزنم برای پرستیچ ۱ ولی اپ نمیشه چرا لطفا

  5+
  • نمیدونم دو بار که دارن اپ میزنم تایم کار کارگر تتلم میشه ولی کستلم هنوز ۳۰ خواهش میکنم راهنمایی کنید چرا اپ نمیشه پرستیچ ۱بشه ممنون

   4+

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *