<
adi

آموزش ساخت و ورود به تورنومنت کلش رویال + معرفی تمامی نکات تورنومنت

لحظاتی قبل در نسخه ۱٫۴٫۰ کلش رویال ، امکان ساخت و شرکت در تورنومنت به بازی کلش رویال اضافه شده است که تصمیم گرفتیم برای اولین بار در ایران تمامی نکات برای ساخت و و حتی ورود به تونومنت را در اختیار شما کاربران گرامی و همراهان عزیز در جوان موبایل قرار دهیم. به زودی نیز صفحه ای طراحی خواهد شد تا اخرین تورنومنت های فعال در ایران در آن درج شود تا شما بتوانید در مسابقات مختلف شرکت کنید. با ما همراه باشید.

پیش از هرچیزی شاید بخواهید بدانید تورنومنت در کلش رویال چیست ؟ در ادامه ابتدا توضیحاتی پیرامون تورنومنت و معرفی این امکان جدید کلش رویال به شما خواهیم داشت و سپس آموزش ساخت و نکات مربوط را اعلام خواهیم کرد.

 

تورنومنت کلش رویال چیست ؟

تورنمنت در کلش رویال به معنی یک گروه با تعداد اعضای محدود هست که همانطور که در حالت کلی بازی رقابت میکنند و با کاپشان سنجیده میشوند این بار در یک جمع کوچک تر سنجیده شده و با مدت زمان محدود بر حسب کاپی که این بار در رقابت با دیگر اعضای تورنمنت به دست میاورند سنجیده شده و در پایان کار که حد اکثر دو روز هست به نفرات اول تا سوم جوایزی با یک چست هدیه میشود ، اما تنها این نفرات اول نیستند که از جایزه برخوردار میشوند بلکه جوایز به دو پنجم شرکت کنندگان داده میشود. 

برگزار کردن تورنمنت:

برای برگزار کردن یک تورنمنت باید حداقل مقدار ۵۰۰ جم داشته باشید ، اگر چنین هست به ادامه ی این آموزش برای شروع تورنمنت مخصوص خودتان دقت کنید:

۱-مسیر را بر حسب عکس طی کنید:

 

clashroyale-T

 

در این مرحله یک پنجره ی جدید باز میشود که در آن اطلاعات خود را وارد کرده و نوع تورنمنت خود را مشخص میکنید در این صفحه بر این اساس جاهای خالی را پر کنید:

جای خالی اول اسم تورنمنت شماست. جای خالی دوم توضیحاتی که میخواهید در اختیار اعضای تورنمنت قرار دهید. دکمه ی وسط صفحه مربوط به پسورد داشتن یا نداشتن هست که در دو حالت Off  و  On در اختیار شما قرار گرفته است با off  بودن این دکمه میتونید یک تورنمنت بدون رمز بسازید اما اگر مایل هستید که تنها افراد خاصی مانند دوستان یا هم کلنی هایتان وارد شده و کس دیگری وارد نشود در این صورت دکمه را On کرده و با کادری که باز میشود پسورد خود را انتخاب کنید.

کادر پایین این دکمه که غیر قابل تغییر هست مکان شما را نشان میدهد که اگر دکمه ی پسورد خاموش باشد تنها افرادی که در این منطقه باشند میتوانند وارد تورنمنت شما شوند.

کادر کشویی بعدی تعیین کننده ی مدت تورنمنت هست که بین یک ساعت تا دو روز متغییر هست.

کادر بعدی مربوط به مدت زمانی هست که میخواهید زمان آماده سازی اعضا تا زمان برگزاری رقابت اصلی باشد که این زمان از زمان ساخت تورنمنت آغاز میشود.

شما میتوانید با استفاده از آخرین قسمت در این صفحه که حالت کشویی دارد و یک صندوق را نشان میدهد چند موضوع را تعیین کنید: اول اینکه بیشترن جایزه ی تورنمنت شما چقدر باشد دوم حداکثر تعداد اعضای تورنمنت سوم میزان جمی که برای ساختن این تورنمنت میپردازید.

 

clashroyale-T-2

 

در این مرحله که تمام کادر ها را بر اساس انتخابتان پر کردید تنها کار باقی مانده برای نهایی کردن ساخت تورنمنتتان اشاره کردن به دکمه ی آخر هست که تورنمنت را شروع میکند با این معنا که از لحظه ی زدی این دکمه جم از موجودی شما کم شده و زمان آماده سازی که تعیین کرده بودید آغاز شده و پس از زمان آماده سازی تورنمنت با صورت اتوماتیک شروع میشود و بازیکنان میتوانند تا آخرین لحظه که شما تعیین کردید مبارزه کنند و کسی که در این زمان بیشترین کاپ رو به دست آروده قهرمان میشود.

 

clashroyale-T-3

 

اما یک سوال معمول این هست که بازیکنانی که میخواهند به این تورنمنت که شما ساخته اید وارد شوند به چه نحو باید عمل کنند؟

پاسخ در عکس زیر به صورت تصویری گنجانده شده است:

 

clashroyale-T-5

 

چست تورنمنت:

این جوایز به صورت چست در اختیار شرکت کنندگن قرار میگیرد. هر بازیکن همزمان تنها یک چست میتواند داشته باشد.

 

نکات و مسایلی که باید در مورد تورنمنت در کلش رویال بدانیم:

این مطلب در حال تکمیل است و به زودی کامل خواهد شد..

 

ارسال شده توسط

JavanMobile

JavanMobile

ارتباط با من

آموزشهای مرتبط

دیدگاه و تبادل نظرات کاربران

عضویت در سایت

برای برخورداری از امتیازات ویژه،

بهتر است قبل از ارسال دیدگاه، در سایت عضو شوید.

نظرتان را برای ما بنویسید. برای نوشتن دیدگاه اینجا را کلیک کنید

 1. با سلام
  ببخشید میخواستم ببینم کسی که تورنومنت میسازه چه سودی براش داره؟؟
  تورنومنت ساختن بهتره یا تورنومنت عضو شدن؟؟

  22+
 2. عضو گیری برای کلن CRUEL BOY’S رمز کلن هست: R2Q228R#
  عدد هاشو اینگلیسی بزنید حتمی میاد بالا

  13+
 3. سلام دوستان ، به کن کلش رویال انقلابی ها بپیوندید.
  The Revolutions
  #۸۹۲LPLCJ

  3+

پاسخ دهید

بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *